ОФІЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Ласкаво просимо до www.bicbeautyrazors.com!

"Сподіваємося, що наш сайт буде для вас корисним, інформативним і розважальним. Пропонуємо відвідувати наш сайт якoмога частіше та розповісти про нього своїм друзям. В свою чергу ми просимо вас ознайомитися із викладеними нижче умовами та правилами користування сайтом. Прохання дотримуватися їх. Уважно прочитайте правила, оскільки, якщо ви користуватиметеся нашим сайтом, це автоматично означатиме вашу згоду із нашими умовами."

Дякуємо, що завітали!

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ

Доступ та використання сайту www.bicbeautyrazors.com здійснюється у відповідності до чинного законодавства, державних нормативно-правових актів та умов, встановлених Компанією. Компанія «BIC Group» («BIC») залишає за собою право час від часу змінювати умови доступу та використання, внаслідок оновлення даного сайту.

Весь зміст (зображення, текст, товарні знаки, логотипи, креслення, назви продукції) цього сайту захищений авторським правом. Будь-яке розповсюдження, завантаження, зміна, редагування, повторне використання, передача, відтворення та інше використання змісту за допомогою механічних або електронних засобів, без прямої письмової згоди компанії «BIC», заборонено.

Компанія зобов’язується докладати належних зусиль, щоб надавати на сайті достовірну та оновлену інформацію, але не дає повної гарантії щодо правильності наведеної інформації. Усі користувачі погоджуються з тим, що доступ та використання цього сайту та його змісту відбувається на їх власний ризик. Ні компанія «BIC», ні будь-яка інша сторона, причетна до створення або представлення цього сайту, не нестимуть відповідальності за прямі, випадкові, опосередковані або інші збитки чи штрафні санкції, що можуть виникнути у результаті доступу, використання або неможливості використання цього сайту, а також внаслідок можливої наявності будь-яких помилок чи недоліків у його змісті.

Компанія «BIC» не надає будь-яких гарантій щодо сайтів, які їй не належать та на які ви можете потрапити. Компанія «BIC» докладатиме всіх зусиль, щоб надавати посилання лише на сайти, які відповідають нашим високим стандартам. Однак, компанія «BIC» не має змоги контролювати інші посилання, що розміщуються на її сайті третіми сторонами. Якщо ви заходите на сайт, що не належить компанії «BIC», Ви повині усвідомлювати, що такий сайт не залежить від компанії «BIC». Компанія «BIC» не має змоги відслідковувати або переглядати зміст усіх сайтів і не нестиме відповідальності та не прийматиме на себе зобов’язань щодо змісту таких сторонніх сторінок. Окрім цього, компанія «BIC» не затверджує та не бере на себе відповідальність за зміст або використання сайту, який належить третій стороні та пов’язаний із сайтом www.bicbeautyrazors.com. Наша компанія не контролює правила конфіденційності сайтів, які розміщують свої посилання на нашому сайті. Рекомендуємо уважно вивчати положення щодо дотримання умов конфіденційності компанії «BIC» та політику конфіденційності будь-якого

іншого сайту, пов’язаного із сайтом нашої компанії. Кожен користувач особисто зобов’язаний докладати вичерпних зусиль для забезпечення використання Інтернету, вільного від матеріалів образливого змісту. Перехід за посиланням на сторонні сторінки здійснюється на ваш власний ризик.

Заходячи на сайт www.bicbeautyrazors.com, кожен користувач також погоджується не розміщувати та не передавати жодних матеріалів, що носять образливий, шкідливий, заборонений законодавством, загрозливий, наклепницький, обмовницький, непристойний, насильницький, пропагандуючий жорстокість, підбурюючий, дискримінуючий, порнографічний або богохульний характер, а також матеріали, які здатні викликати поведінку, що може кваліфікуватись як кримінальний злочин та тягне за собою кримінальну відповідальність або будь-яким іншим чином спонукає до порушення чинного закононодавства. Компанія «BIC» зберігає за собою право вживати адекватних заходів у випадках, коли сайти компанії використовуються з метою розповсюдження зазначених вище матеріалів.

Компанія наголошує, що усі товарні знаки, логотипи, креслення, назви продукції, незалежно від того, надруковані вони у крупному форматі чи ні, мають при собі зображення товарних знаків чи ні, є товарними знаками, права на які належать компанії «BIC», її філіалам, дочірнім підприємствам, спорідненим компаніям, ліцензіаріям або підприємствам-партнерам. Розповсюдження, завантаження, редагування, зміна, повторне використання, відтворення, повторне розміщення, передача, відображення або інше використання цих товарних знаків або інших матеріалів, окрім дозволених, прямо заборонено і може розглядатися як порушення законів про авторське право, про товарні знаки, закону про відповідальність за поширення наклепу, закону про недоторканість особистого життя та про публічність, законів та нормативних актів про надання інформації. Компанія «BIC» активно та наполегливо захищає свої права інтелектуальної власності, вживаючи усіх передбачених законодавством заходів.

Редактор - хостинг

Редактор

Компанія «SOCIETE BIC»

Акціонерний капітал: 183 108 384,24 євро

Номер у торговому реєстрі Нантера 552 008 443

Адреса головного офісу :

14, rue Jeanne d’Asnières

92611 Clichy cedex, France

Тел. : 33(0)1 45 19 52 00

Факс. : 33(0)1 45 19 52 99

bic.contact@bicworld.com

Номер платника податку: FR 19 552 008 443

 

Хостинг :